hunter napisał(a):

|
Znaczy się, że Wisła powinna wypłacić prowizję?
|
Nie. Po prostu bawi mnie rezultat cyrku p.t. "odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków".
Ironia całej tej sytuacji jest chyba łatwa do wyłapania, prawda?
"To nic, że są drewniani, ważne że maja Wisłę w sercu". No, ale wiecie - miłość i przywiązanie do barw kosztuje...
A co do zaczepek - przeczytaj jeszcze raz swój post. Zachowujesz się jak gówniarz, to nie oczekuj innego traktowania...