Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63399
Stary 17.06.2013, 16:16
hunter napisał(a):Wyświetl post
Znaczy się, że Wisła powinna wypłacić prowizję?
Nie. Po prostu bawi mnie rezultat cyrku p.t. "odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków".
Ironia całej tej sytuacji jest chyba łatwa do wyłapania, prawda?
"To nic, że są drewniani, ważne że maja Wisłę w sercu". No, ale wiecie - miłość i przywiązanie do barw kosztuje...


A co do zaczepek - przeczytaj jeszcze raz swój post. Zachowujesz się jak gówniarz, to nie oczekuj innego traktowania...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując