wolfy napisał(a):

To co, był pasek na świadectwie, czy na tyłku? Skoro o gimbazie rozmawiamy, to się pochwal.
|
Myślałem, że znudziły Ci się już te mierne zaczepki.
wolfy napisał(a):

Jeżeli chodzi o Czekaja, Chrapka i Urygę, to mam jeden komentarz:
|
Znaczy się, że Wisła powinna wypłacić prowizję?