Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63398
Stary 17.06.2013, 16:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To co, był pasek na świadectwie, czy na tyłku? Skoro o gimbazie rozmawiamy, to się pochwal.
Myślałem, że znudziły Ci się już te mierne zaczepki.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chodzi o Czekaja, Chrapka i Urygę, to mam jeden komentarz:
Znaczy się, że Wisła powinna wypłacić prowizję?
Ostatnio edytowane przez hunter : 17.06.2013 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując