|
Dramatycznie to wygląda tracimy kolejnego wartościowego piłkarza Genkova ,podobno Smuda nie chce Sobolewskiego .Wiem,że do końca okienka daleko jednak konkretni zawodnicy podpisują kontrakty a my stoimy w miejscu i z ekstraklasy zostaną piłkarskie resztki dla Nas.Trzeba zacząć działać!
|