Quorth napisał(a):

Przeglądam obecną kadrę Wisły i oczom nie wierze!! przecież jak na dzień dzisiejszy nawet nie wygralibyśmy nawet w derbach i. Kto do tego doprowadził ?Na co liczy Smuda skoro nie ma kasy na konkretne transfery?
|
Na dzień dzisiejszy to okienko transferowe się jeszcze nie zaczęło.
marcin19876 napisał(a):
|
Żaden dom wariatów tylko Smuda wrocił, Łysy robi co chce a Cupiał dobrze się bawi...
|
Co robi Łysy?