|
Szkoda tego Piątka bo naprawdę ma jakość by u nas grać
PS: Co do Tsvetana to trudno, skoro nas nie stać na jego utrzymanie to trzeba ten kontrakt rozwiązać i oddać mu jego pieniądze
Brawo dla Tsvetana że nie chce robić większych problemów
Na dzień 17 Czerwca nie mamy kim grać
Oby Sobol dostał ten kontrakt, chociaż na rok
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|