Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63393
Stary 17.06.2013, 15:36
Szkoda tego Piątka bo naprawdę ma jakość by u nas grać

PS: Co do Tsvetana to trudno, skoro nas nie stać na jego utrzymanie to trzeba ten kontrakt rozwiązać i oddać mu jego pieniądze

Brawo dla Tsvetana że nie chce robić większych problemów

Na dzień 17 Czerwca nie mamy kim grać

Oby Sobol dostał ten kontrakt, chociaż na rok
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując