Ajax napisał(a):

No nie chce mi się wierzyć, że za takiego Genkova nawet 100kE nie dało się dostać.
Chyba Genkov się z kimś dogadał w sprawie kontraktu więc tak źle nie jest (Lokomotiv?)
|
Pewnie dogadał się na zasadzie - przyjdzie za darmo do rodzinnej Bułgarii to mu dadzą ze 150 tysięcy euro. A sam Genkov kalkulował - rozwiąże kontrakt z Wisłą z winy klubu i dostane za sezon 350 tysięcy od Wisły odszkodowania + ze 150 tysięcy za grę w Lokomotivie i jestem do przodu. A przecież za rok i tak mu się kontrakt kończy to akurat dobry deal żeby Wisłę oskubać.
Może i na Genkova znalazłby się kupiec za te 100 tysięcy ale po pierwsze on nigdzie nie dostanie tyle co w Wiśle - góra połowę tego. Więc nikt nie da za niego 100 tysięcy bo nawet te kluby które się nim interesują nie mają kasy na jego pensje porównywalną jaką Genkov dostawał w Wiśle. A on za mniejszą kasę nigdzie nie pójdzie. Genkov to nie Dwaliszwili którego łyknęła Legia z jego wielkim kontraktem z Polonii.