Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63392
Stary 17.06.2013, 15:35
Ajax napisał(a):Wyświetl post
No nie chce mi się wierzyć, że za takiego Genkova nawet 100kE nie dało się dostać.

Chyba Genkov się z kimś dogadał w sprawie kontraktu więc tak źle nie jest (Lokomotiv?)
Pewnie dogadał się na zasadzie - przyjdzie za darmo do rodzinnej Bułgarii to mu dadzą ze 150 tysięcy euro. A sam Genkov kalkulował - rozwiąże kontrakt z Wisłą z winy klubu i dostane za sezon 350 tysięcy od Wisły odszkodowania + ze 150 tysięcy za grę w Lokomotivie i jestem do przodu. A przecież za rok i tak mu się kontrakt kończy to akurat dobry deal żeby Wisłę oskubać.

Może i na Genkova znalazłby się kupiec za te 100 tysięcy ale po pierwsze on nigdzie nie dostanie tyle co w Wiśle - góra połowę tego. Więc nikt nie da za niego 100 tysięcy bo nawet te kluby które się nim interesują nie mają kasy na jego pensje porównywalną jaką Genkov dostawał w Wiśle. A on za mniejszą kasę nigdzie nie pójdzie. Genkov to nie Dwaliszwili którego łyknęła Legia z jego wielkim kontraktem z Polonii.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 17.06.2013 o godz. 15:39.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując