Dzisiaj sobie buszuję w internecie na temat Daniego Pacheco, który jest przymierzany do Wisły.
Szczerze powiem, że widzę w nim drugiego, ale bardziej walecznego Meliksona.
Talent, troche zepsuty przez Liverpool. Szybki, dobry technicznie. To zawodnik którego nam brakowało.
wis.la/r53p2
Tu można znaleźć filmiki.
Dodam, że ma tylko 22 lata i pseudo ''zabójca'' więc jak na naszą ligę może zostać gwiazdą.

Wierzmy, myślę że Łysy przez pomyłkę sobie coś kliknął na kompie i dzieki temu będzie dobry zawodnik u nas
Był też wychowankiem Barcelony i najwięcej był wart 600.000 tyś Euro, teraz jego wartość nieznana