Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63385
Stary 17.06.2013, 14:17
Dzisiaj sobie buszuję w internecie na temat Daniego Pacheco, który jest przymierzany do Wisły.
Szczerze powiem, że widzę w nim drugiego, ale bardziej walecznego Meliksona.
Talent, troche zepsuty przez Liverpool. Szybki, dobry technicznie. To zawodnik którego nam brakowało.
wis.la/r53p2
Tu można znaleźć filmiki.
Dodam, że ma tylko 22 lata i pseudo ''zabójca'' więc jak na naszą ligę może zostać gwiazdą.
Wierzmy, myślę że Łysy przez pomyłkę sobie coś kliknął na kompie i dzieki temu będzie dobry zawodnik u nas
Był też wychowankiem Barcelony i najwięcej był wart 600.000 tyś Euro, teraz jego wartość nieznana
Powód: dod. inf.
Ostatnio edytowane przez huberix : 17.06.2013 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując