marcin19876 napisał(a):

|
Na pierwszym treningu było 17 zawodników z czego; Czekaj, Chrapek, Uryga, Sarki i Sobolewski nie mają podpisanej umowy na kolejny sezon. Jesli oni odejdą zostaje nam 12 zawodników na nowy sezon...takiego wyboru piłkarzy jeszcze u nas nie było...
|
Ale mamy Franka co czyni cuda...
A myślałeś że po co go Cupiał zatrudnił

