Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63379
Stary 17.06.2013, 13:39
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Ewentualnie może chce wykorzystać Prawo Webstera - jest już u nas ponad 2 lata i ma do tego pełne prawo i wtedy Wisła dostałaby równowartość jego pensji do końca kontraktu.
Podpisał kontrakt przed 28 rokiem życia, więc dopiero po trzech latach może korzystać z prawa Webstera. Nie jest tak że jak skończy 28 lata to nagle okres ochronny spada mu z 3 na 2 lata. Liczy się ile miał w momencie podpisania kontraktu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując