marcin19876 napisał(a):

|
Wygląda na to że jednak Sobolewski zostanie skoro uczestniczył w 1 treningu klubu..
|
Nie ma żadnej pewności, sorry ale kontrakt Sobolewskiego obowiązuje do 30 czerwca więc jego obowiązkiem było stawienie się na treningu. A to, że powiedziano że decyzja zapadanie dziś w naszym przypadku wcale tego nie oznacza.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to Chrapek, Uryga, Czekaj i Brud też zostaną bo przecież ćwiczyli..