Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63377
Stary 17.06.2013, 13:19
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
podpoba mi się postawa wobec Czekaja Urygi Chrapka, jak Bolek jest łasy na kase to niech sobie ich bierze i upycha gdzies po podbeskidziach albo 1 lidze a jak chłopaki chcą grac w Wiśle do której ponoć są tak przywiązani to niech sobie zapłacą za jego usługi !
Nie no to była by jakaś paranoja jeśli klub miałby płacić managerom za przedłużenie umów swoim wychowankom/zawodnikom ME.
Odpowiedz cytując