Sialalalala napisał(a):

podpoba mi się postawa wobec Czekaja Urygi Chrapka, jak Bolek jest łasy na kase to niech sobie ich bierze i upycha gdzies po podbeskidziach albo 1 lidze a jak chłopaki chcą grac w Wiśle do której ponoć są tak przywiązani to niech sobie zapłacą za jego usługi !
|
Nie no to była by jakaś paranoja jeśli klub miałby płacić managerom za przedłużenie umów swoim wychowankom/zawodnikom ME.