Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63376
Stary 17.06.2013, 13:18
podpoba mi się postawa wobec Czekaja Urygi Chrapka, jak Bolek jest łasy na kase to niech sobie ich bierze i upycha gdzies po podbeskidziach albo 1 lidze a jak chłopaki chcą grac w Wiśle do której ponoć są tak przywiązani to niech sobie zapłacą za jego usługi !
Odpowiedz cytując