podpoba mi się postawa wobec Czekaja Urygi Chrapka, jak Bolek jest łasy na kase to niech sobie ich bierze i upycha gdzies po podbeskidziach albo 1 lidze

a jak chłopaki chcą grac w Wiśle do której ponoć są tak przywiązani to niech sobie zapłacą za jego usługi !