domin_czyzyny napisał(a):

|
oprócz tego, ze za free to Wisła pewnie będzie musiała wypłacić mu całość należnych mu pieniędzy do końca kontraktu...obym się mylił.
|
Na to liczy cwaniaczek Genkov. Mam nadzieje że rozwiążą z nim umowę choćby za porozumieniem bez żadnych roszczeń z obu stron. Przynajmniej zaoszczędzimy na jego kontrakcie. W końcu 350 tysięcy euro piechotą nie chodzi.