dawiss napisał(a):

|
To po co wtedy rozwiązywać? Jeśli to piłkarz wypowiada umowę to znaczy, że On płaci odszkodowanie.
|
Jeśli piłkarz rozwiązuje umowę to znaczy że czuje się oszukany przez klub i pewnie będzie się domagał kasy zaległej i tej co miał brać przez rok jeszcze
