Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63366
Stary 17.06.2013, 12:57
dawiss napisał(a):Wyświetl post
To po co wtedy rozwiązywać? Jeśli to piłkarz wypowiada umowę to znaczy, że On płaci odszkodowanie.
Jeśli piłkarz rozwiązuje umowę to znaczy że czuje się oszukany przez klub i pewnie będzie się domagał kasy zaległej i tej co miał brać przez rok jeszcze
Odpowiedz cytując