domin_czyzyny napisał(a):

|
oprócz tego, ze za free to Wisła pewnie będzie musiała wypłacić mu całość należnych mu pieniędzy do końca kontraktu...obym się mylił.
|
To po co wtedy rozwiązywać? Jeśli to piłkarz wypowiada umowę to znaczy, że On płaci odszkodowanie.