Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63365
Stary 17.06.2013, 12:55
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
oprócz tego, ze za free to Wisła pewnie będzie musiała wypłacić mu całość należnych mu pieniędzy do końca kontraktu...obym się mylił.
To po co wtedy rozwiązywać? Jeśli to piłkarz wypowiada umowę to znaczy, że On płaci odszkodowanie.
Odpowiedz cytując