Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63363
Stary 17.06.2013, 12:53
rafalek napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iedzial_umowe/ - oficjalnie.


Wygląda na to, że jednak za free.
oprócz tego, ze za free to Wisła pewnie będzie musiała wypłacić mu całość należnych mu pieniędzy do końca kontraktu...obym się mylił.
Odpowiedz cytując