Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Abstrakcja
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
63362
17.06.2013, 12:49
No niestety widziałem Daniela Bruda na pierwszym treningu... Czyli chyba jednak przedłużą z nim kontrakt. Mam nadzieję że nie mam racji bo to kupa drewna bez przyszłości.
Abstrakcja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abstrakcja
Znajdź inne posty napisane przez Abstrakcja