marcin19876 napisał(a):

|
Walczymy o utrzymanie ale fajnie...
|
marcin19876 napisał(a):

|
Teraz Wisła równa się JEDNA WIELKA PROWIZORKA...
|
marcin19876 napisał(a):

GENKOV ODCHODZI!!!!!! ŁYSY CZYNI CUDA...
|
3 posty w 30 minut. Twój wkład merytoryczny w dyskusję nt. polityki transferowej Wisły jest nieoceniony. Dziękuję i proszę o więcej!