nesta napisał(a):

|
Dokladnie pamietam lament na forum jak przychodzil Cleber, ze stary i emeryt. I dokladnie wiedzialem i pisalem, ze gosc bedzie jednym z najlepszym obroncow w Polsce. Jak oni beda zdrowi to rowniez sie beda wyrozniac.
|
Ten temat już tak ma. Co drugi to sfrustrowany nastolatek. Oceny wystawione, to rodzice pozwalają na więcej czasu przed komputerem, więc głupot w najbliższym czasie będzie sporo.
Nie trzeba tak daleko wybiegać pamięcią aż do Clebera. Wystarczy sobie przypomnieć co 90% forumowych "ekspertów" wypisywało nt. Sarkiego zimą.