Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63355
Stary 17.06.2013, 12:31
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie pamietam lament na forum jak przychodzil Cleber, ze stary i emeryt. I dokladnie wiedzialem i pisalem, ze gosc bedzie jednym z najlepszym obroncow w Polsce. Jak oni beda zdrowi to rowniez sie beda wyrozniac.
Ten temat już tak ma. Co drugi to sfrustrowany nastolatek. Oceny wystawione, to rodzice pozwalają na więcej czasu przed komputerem, więc głupot w najbliższym czasie będzie sporo.

Nie trzeba tak daleko wybiegać pamięcią aż do Clebera. Wystarczy sobie przypomnieć co 90% forumowych "ekspertów" wypisywało nt. Sarkiego zimą.
Odpowiedz cytując