|
Ależ Wy jesteście niepoważni. Akcja z czekoladowym orłem okazała się przecież wielkim sukcesem. Mimo złej pogody, na ulicach, w atmosferze tolerancji, afirmacji, niegasnącego zadowolenia i radości, bawiły się tysiące (jak nie miliony) osób. Od tego czasu słyszę mniej narzekania, widzę więcej uśmiechów i zwykłej troski o bliźniego. Paskudni z Was krytykanci - intryganci.
Tylko ta metka, co ja wspólnymi siłami robią. Ja odbieram to tak - "zadowolony Polak, produkt mediów".
@emj10
Nie kuś losu. Wiadomo, z jaką inicjatywą wyskoczą, jak awansujecie do LM? Już się ślinię na myśl o 'metce prawdziwego legionisty'.
Aha, informacji o prowokatorze media o najwiekszej sile rażenia chyba nie podają.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|