Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23033
Stary 17.06.2013, 11:22
Czekoladowy orzeł w wersji różowej to żenada jakich mało i nic tego nie zmieni. AS-ie wyobrażasz sobie herb swojego klubu w wersji hipsterskiej na różowo wykonany z masy cukrowej? Osobiście nie wyobrażam sobie (L) zrobionej z piernika i polanej różowym lukrem.