domin_czyzyny napisał(a):

tego nie wiemy do końca, gdyby jednak dostali dobre warunki od Wisły to jak myślisz z kim by podpisali kontrakt?
Cóż, to jest zbędna dyskusja - wiemy jak to się skończyło.
|
Widziałem wywiad z braćmi w którym wspominali o ofercie Wisły i o tym ,że najpierw wolą iść do klubu gdzie będą mieli większe szanse na grę w podstawowym składzie a kiedyś w przyszłości jak już zbiorą szlify w Ekstraklasie będą chcieli jeszcze trafić do Wisły .