Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63347
Stary 17.06.2013, 11:21
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
tego nie wiemy do końca, gdyby jednak dostali dobre warunki od Wisły to jak myślisz z kim by podpisali kontrakt?
Cóż, to jest zbędna dyskusja - wiemy jak to się skończyło.
Widziałem wywiad z braćmi w którym wspominali o ofercie Wisły i o tym ,że najpierw wolą iść do klubu gdzie będą mieli większe szanse na grę w podstawowym składzie a kiedyś w przyszłości jak już zbiorą szlify w Ekstraklasie będą chcieli jeszcze trafić do Wisły .
Odpowiedz cytując