|
Jak ktos pisze o De Guzmanie per "noname" albo emeryt to ma chyba 15 lat. Wcale sie pilka jakos bardzo nie interesuje, ale to nazwisko nie jest mi obce. Do tego facet jest w takim wieku, ze spokojnie pogra te 3 lata na wysokim poziomie, a doswiadczeniem i ograniem przewyzsza 80% tej ligi.
Brac jego + tego Koke z Ratyzbony.
Dokladnie pamietam lament na forum jak przychodzil Cleber, ze stary i emeryt. I dokladnie wiedzialem i pisalem, ze gosc bedzie jednym z najlepszym obroncow w Polsce. Jak oni beda zdrowi to rowniez sie beda wyrozniac.
|