Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 17.06.2013, 09:27
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
idź się j.ebnij w ten pusty łeb, a jak się już dobrze jebn.iesz to sobie odpowiedz czy na wychowywaniu młodzieży stracili w Belgii, Holandii, Barcelonie
To żeś zaszalał... Porównujesz biedną Polską ligę z ligami które właśnie mają możliwości i kasę na wykupienie/utrzymanie młodzieży?

Taaa bo rzeczywiście Wisła to Barcelona i lekką ręką może młodzianowi płacić stypendium w Euro no i do tego dawać realne obietnice gry w jednym z najlepszych klubów świata.

Polecam zmienić dilera.
Odpowiedz cytując