TOMEK 11 napisał(a):

|
idź się j.ebnij w ten pusty łeb, a jak się już dobrze jebn.iesz to sobie odpowiedz czy na wychowywaniu młodzieży stracili w Belgii, Holandii, Barcelonie
|
To żeś zaszalał... Porównujesz biedną Polską ligę z ligami które właśnie mają możliwości i kasę na wykupienie/utrzymanie młodzieży?
Taaa bo rzeczywiście Wisła to Barcelona i lekką ręką może młodzianowi płacić stypendium w Euro no i do tego dawać realne obietnice gry w jednym z najlepszych klubów świata.
Polecam zmienić dilera.