|
Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
To fatalnie postawione pytanie.
Powinno brzmieć. Czy jeśli Cupiał zamiast szrotu zatrudni wartościowych ludzi (na każdym szczeblu od sprzątaczek, przez piłkarzy, skautów itd.) to pomimo zatrudnienia Smudy, Wisła wyjdzie z marazmu?
We Wiśle już bywało tak, że byli najlepsi piłkarze, najlepszy sztab a nie było nawet MP... Co dopiero teraz... No i trzeba by zdefiniować co to znaczy wyjscie z marazmu. Dla jednych będzie to zajęcie po dwóch sezonach miejsca w pierwszej szóstce... dla innych pudło a dla innych tylko MP w tej zapyziałej lidze.
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.06.2013 o godz. 09:31.
|