Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63344
Stary 17.06.2013, 09:05
To nasze "gwiazdy" już mają świetnych managerów którzy kasę ciągną ostro? Cupiał będzie musiał zatrudnić jakiś "klubowych" managerów dla naszych grajków by negocjowaliby zgodnie z wolą klubu ;>
Odpowiedz cytując