fanfan napisał(a):

|
Bzdury piszesz , Wisła na pewno nie zaproponowała im gorszych warunków niż Bełchatów i były pogłoski ,żę Wisła od razu będzie ich chciała wypożyczyć na rok do jakiegoś innego klubu ekstraklasy ale Oni woleli Bełchatów jako pierwszy klub w ekstraklasie o czym sami wspominali który miał im zapewnić regularne występy w pierwszym składzie a co z tego wyszło wszyscy wiemy głównie przez kontuzje .
|
tego nie wiemy do końca, gdyby jednak dostali dobre warunki od Wisły to jak myślisz z kim by podpisali kontrakt?
Cóż, to jest zbędna dyskusja - wiemy jak to się skończyło.