zim zum napisał(a):

|
Dzisiejszy DP informuje, że wcale nie jest przesądzone podpisanie nowych kontraktów przez Urygę, Chrapka i Czekaja. Cupiał nie chce płacić prowizji menadżerowi.
|
Za to bez mrugnięcia okiem Cupiał zapłaci prowizję menadżerowi de Guzmana
