Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 17.06.2013, 07:52
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
idź się j.ebnij w ten pusty łeb, a jak się już dobrze jebn.iesz to sobie odpowiedz czy na wychowywaniu młodzieży stracili w Belgii, Holandii, Barcelonie
A teraz pacanie przeczytaj dokladnie jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem i nie rob więcej z siebie idioty.

Zdecydowanie nie pochwalam twojej metody na ogarnięcie tematu. Jeśli już chcesz błysnąć wiedzą to chociaż wykaż minimum przyzwoitości bo podanymi przykładami udowadniasz tylko jak młody i głupi jesteś.

Tak naprawdę ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Powtarzasz to co powtarza większość tobie podobnej tłuszczy a głosząc dyrdymały o zarobkowym eldorado szkoleniowym tylko uwypuklasz swoją naiwność i głupotę.

A wiesz co jest najśmieszniejsze ? no więc najśmieszniejsze jest to, że pewnie na wychowywaniu młodzieży inni nie tracą a wręcz przeciwnie, płynie z tego mnóstwo korzyści dla klubu, kibiców jak i samych zawodników jednak jest jedno ale...

Tam szkoli się dla siebie, celem jest wzmacnianie drużyny i inwetycja w coś co w przyszłość może przynieść wymierne korzyści...a u nas jest .......enie takich odklejonych pseudo biznesmenów jak ty. Każdy wychowanek s.......i z tego syfu jakim jest Polska, wystarczy że ktoś żuci 100tys E! i pozamiatane!

Jeśli ktoś ma wybrać karierę i zabezpieczanie przyszłości swojej rodziny to nie oczekuj że porzuci marzenia żeby zadowolić klub...klub który przy każdej nadarzającej się okazji sprzedał by go bez żalu byle by gotówka była.

Wiśle Kraków nie jest potrzebne szkolenie. Klubowi potrzeba profesjonalnego podejścia dp problemu jakim niewątpliwie jest klub piłkarski. Przede wszystkim trzeba zainwestować w ludzi, czyli sprowadzić fachowców w swojej dziedzinie i zająć się budową serca klubu czyli ośrodka treningowo rehabilitacyjnego. Gdy klub dorośnie organizacyjnie i sportowo do roli "ojca" wtedy można skupić się na dzieciakach zapewniając im jak najlepsze możliwe wychowanie.


Widać, jesteś za głupi żeby dostrzec obecnie ułomność. Kurnik ....a sobie zbudujcie i kury wychowujcie a nie piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 17.06.2013 o godz. 08:06.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując