domin_czyzyny napisał(a):

|
bo Wisła nie zaproponowała im dobrych warunków. Gdyby w momencie podpisania umowy dostali dobre warunki + zapewnienie wypożyczenia np. do GKS Bełchatów to by podpisali z nami umowę. W ten sposób nie zakontraktowaliśmy Olkowskiego, Maków i pewnie wielu innych.
|
Bzdury piszesz , Wisła na pewno nie zaproponowała im gorszych warunków niż Bełchatów i były pogłoski ,żę Wisła od razu będzie ich chciała wypożyczyć na rok do jakiegoś innego klubu ekstraklasy ale Oni woleli Bełchatów jako pierwszy klub w ekstraklasie o czym sami wspominali który miał im zapewnić regularne występy w pierwszym składzie a co z tego wyszło wszyscy wiemy głównie przez kontuzje .