Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63336
Stary 16.06.2013, 22:58
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Też mam nadzieję, że gdzieś tam, znajduje sie drugi Didier Drogba.
Najważniejsze to wnikliwie się przyglądać i wyłowić tą perełkę...zanim się po torach porozbiegają.


No jak widze kto ma sie temu przygladac i ich lowić to strach sie bac kogo oni tam znajdą?

King Konga,Yeti?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując