Dariook napisał(a):

Też mam nadzieję, że gdzieś tam, znajduje sie drugi Didier Drogba.
Najważniejsze to wnikliwie się przyglądać i wyłowić tą perełkę...zanim się po torach porozbiegają.
|
No jak widze kto ma sie temu przygladac i ich lowić to strach sie bac kogo oni tam znajdą?
King Konga,Yeti?