|
Cały czas powtarzam, że Szpilka słusznie wygrał tą walkę. Był wałek w punktowaniu? Był.
Walka Adamek - Cunn II. Czy Adamek słusznie wygrał tą walkę? Moim zdaniem minimalnie, ale tak. Był wałek w punktowaniu? Był.
Walka Włodarczyk - Palacios I. Czy Włodarczyk słusznie wygrywa tą walkę? Moim zdaniem przegrywa na punkty, mimo to, że przyjęło się, że mistrza trzeba powalić na jego terenie. Przespana walka Diablo. Był wałek w punktowaniu. Był.
Chyba bardziej łopatologicznie nie jestem w stanie tego wyjaśnić.
|