Glazik napisał(a):

|
PANIE POMYSL O TOYOCIE !! Moja Corollka ma 9 lat i moge napisac tylko jedno.. bezawaryjnosc to jej glowna zaleta.
|
Za 12 tys.? Kupuję!

Francuzy nie są bardziej awaryjne niż inne. Podstawa to historia samochodu a przewaga francuzów w cenie wynika z tzw. złej opinii. Polecam benzynę, zawsze mniejsze ryzyko niesie to ze sobą.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern