Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8559
16.06.2013, 19:59
Był to bdb grajek jak na nasze warunki, fajnie że u nas chwilę pograł.
Gdyby była paka i sałata spływała mu na konto wg ustaleń to pewnie cieszyłby nas swoją grą znacznie dłużej.
arti