Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1546
Stary 16.06.2013, 19:44
Nie wiem czy mam już pisać po angielsku, czy chińsku, bo jak widać po polsku nie dociera? Przeczytajcie pierwsze zdanie w translatorze, a może zrozumiejecie.

@szprotson uważaj z takimi kontrowersyjnymi tezami
Odpowiedz cytując