Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 16.06.2013, 19:36
Szpilka walczył jakby puścił w sts ze będzie 10 rund.

Ogolnie walka słaba, pare razy ruszył a tak to tylko pokazywał jak wykonuje polecania trenera który.Swoją drogą Łapin mu trafnie dojebał o tych ubrankach.

Tego Zimnocha też bym nie skreślał, jak Artur bedzie w takiej formie jak wczoraj to imho Zimnocha nie pokona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując