|
Szpilka walczył jakby puścił w sts ze będzie 10 rund.
Ogolnie walka słaba, pare razy ruszył a tak to tylko pokazywał jak wykonuje polecania trenera który.Swoją drogą Łapin mu trafnie dojebał o tych ubrankach.
Tego Zimnocha też bym nie skreślał, jak Artur bedzie w takiej formie jak wczoraj to imho Zimnocha nie pokona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|