Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2013, 18:03
I kolejne podkupienie. Schalke sprowadza mlodego gracza Lechii a Gdanszczanie dostaną gwarantowana kwote za wyszkolenie...

Juz kiedys podkreslalem źe Cupial ma racje z tymi obawami przed budowa infrastruktury szkolenia. Przy przepisach ktore dzialaja na rzecz tych bogatych, Polskie kluby nie maja szans na przebijanie ofert i zatrzymywanie utalentowanych wychowankow.
Nie stac nas na oferowanie zarobkow seniorskich mlodziezy , jest to zbyt wielkie ryzyko na ktore klub nie moze sobie pozwolic. Ten proceder bedzie sie z czasem nasilal bo kwota 100tys jest mniejsza niz wyszkolenie wlasnegi zawodnika.
Zobaczycie jak nas beda ruchac na zywca, legalnie i zgodnie z panujacymi przepisami.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując