|
I kolejne podkupienie. Schalke sprowadza mlodego gracza Lechii a Gdanszczanie dostaną gwarantowana kwote za wyszkolenie...
Juz kiedys podkreslalem źe Cupial ma racje z tymi obawami przed budowa infrastruktury szkolenia. Przy przepisach ktore dzialaja na rzecz tych bogatych, Polskie kluby nie maja szans na przebijanie ofert i zatrzymywanie utalentowanych wychowankow.
Nie stac nas na oferowanie zarobkow seniorskich mlodziezy , jest to zbyt wielkie ryzyko na ktore klub nie moze sobie pozwolic. Ten proceder bedzie sie z czasem nasilal bo kwota 100tys jest mniejsza niz wyszkolenie wlasnegi zawodnika.
Zobaczycie jak nas beda ruchac na zywca, legalnie i zgodnie z panujacymi przepisami.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|