Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 16.06.2013, 17:51
Jeśli mowa o spalaniu, to Corsa C 1,7 DTI mojej żony, spala w cyklu miejskim (ok70%) poza miastem (30%)
spala 4,8-5,2 Litra.
Litrarzowałem ją już 5 razy, w tym 3 w zimie.
Auto do miasta bardzo dobre. Nie wygląda jeszcze tak źle, kupi się za ok. 8-9tys.
Wiadomo że do szybkiej jazdy sie nie nadaje, tylko tak do 110-120 najlepiej bo poźniej już głośno.

Natomiast moje A4 B6 1.9 TDI spala 6.5L, od kilku lat dokładnie je litrarzuje, tankuje tylko do pełna i skrupulatnie notuje przebieg.
Wiem że ostatnio wielu narzeka na diesle ale ja nie mam kompletnie podstaw do tego, bo nic mi sie nie zepsuło a zrobiłem juz nią 50tys km. A jeździ sie całkiem przyjemnie od wizyty u tunera DYNOSOFT w katowicach, gdzie podnieśli moc na 170koni i 380Nm. Po tym zabiegu jest to przysłowiowe wgniecenie w fotel.
Odpowiedz cytując