Nie wiem kto to jest wróżbita Maciej, więc możesz zadzwonić. Natomiast wiem jak wygląda świat boksu, jak wygląda lansowanie zawodników, wiem co się działo przez blisko dwie dekady tu w Hamburgu z Darkiem Michalczewskim, który mimo tego, że bokserem był więcej niż poprawnym to "pomoc" przychodziła mu nader często. Prowadzony był bardzo bezpiecznie, ale kiedyś trafiła kosa na kamień.
Szpilka to w tej chwili jedynie zadatki na jakiegoś tam boksera. Obecnie wygląda gorzej niż w pierwszych walkach, gdzie demonstrował swój więzienny sznyt. Mając Łapina za trenera jestem więcej niż optymistą w jego przypadku
