Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 16.06.2013, 15:02
Chyba nie doczytałeś wyraźnie, bo nikt tu nie twierdzi, że werdykt jest wałkiem, tylko że punktowanie jest wałkiem. Szpilka wygrał bez dwóch zdań ale punktowanie sędziów to jakaś paranoja. 100:90 oznacza, że wszystkie rundy były dla Szpili - dobry żart. Chciałbym wiedzieć jaką wadę wzroku ma ten arbiter i jak to się stało, że nie wziął ze sobą okularów (bo przecież nikt nie wątpi w jego profesjonalny obiektywizm, hahaha)
Ostatnio edytowane przez Jazon : 16.06.2013 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując