Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63331
Stary 16.06.2013, 14:20
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Brożek nie przyjdzie do nas grać za 1,5 tys. zl lub za 2 klocki. On moze podpisać jeszcze 1 kontrakt, którym zarobi na emeryturę.

Zastanawia mnie tez głupota władz naszego klubu odnośnie Maków. Mogli ich mieć za te 100 tys. Euro gdyby sie postarali, a teraz będę musieli wydać 3-4 razy tyle.
Makowie mieli ofertę od nas ale wybrali Bełchatów kosztem Wisły bo mogli tam liczyć na częstą grę. Gdzie tu głupota klubu? Chce też przypomnieć, że Bełchatów z Makami spadł z hukiem z ligi, a my zajęliśmy 7 miejsce.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując