domin_czyzyny napisał(a):

Brożek nie przyjdzie do nas grać za 1,5 tys. zl lub za 2 klocki. On moze podpisać jeszcze 1 kontrakt, którym zarobi na emeryturę.
Zastanawia mnie tez głupota władz naszego klubu odnośnie Maków. Mogli ich mieć za te 100 tys. Euro gdyby sie postarali, a teraz będę musieli wydać 3-4 razy tyle.
|
Makowie mieli ofertę od nas ale wybrali Bełchatów kosztem Wisły bo mogli tam liczyć na częstą grę. Gdzie tu głupota klubu? Chce też przypomnieć, że Bełchatów z Makami spadł z hukiem z ligi, a my zajęliśmy 7 miejsce.