Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63323
Stary 16.06.2013, 12:51
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Brożek nie przyjdzie do nas grać za 1,5 tys. zl lub za 2 klocki. On moze podpisać jeszcze 1 kontrakt, którym zarobi na emeryturę.

Zastanawia mnie tez głupota władz naszego klubu odnośnie Maków. Mogli ich mieć za te 100 tys. Euro gdyby sie postarali, a teraz będę musieli wydać 3-4 razy tyle.
Jasne że mogli ich kupić za te 100tyś E, podpisać 5letnie kontrakty i wypożyczyć do Bełchatowa. Tego nie zrobiliśmy.
AntyMod: Poczekaj do przyszłego tyg to Gienek może już nie być naszym piłkarzem..
Odpowiedz cytując