Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63322
Stary 16.06.2013, 12:16
Brożek nie przyjdzie do nas grać za 1,5 tys. zl lub za 2 klocki. On moze podpisać jeszcze 1 kontrakt, którym zarobi na emeryturę.

Zastanawia mnie tez głupota władz naszego klubu odnośnie Maków. Mogli ich mieć za te 100 tys. Euro gdyby sie postarali, a teraz będę musieli wydać 3-4 razy tyle.
Odpowiedz cytując