|
Brożek nie przyjdzie do nas grać za 1,5 tys. zl lub za 2 klocki. On moze podpisać jeszcze 1 kontrakt, którym zarobi na emeryturę.
Zastanawia mnie tez głupota władz naszego klubu odnośnie Maków. Mogli ich mieć za te 100 tys. Euro gdyby sie postarali, a teraz będę musieli wydać 3-4 razy tyle.
|