przestancie pieprzyc o Brozku ...jesli tylko bedzie chcial grac w Wisle z niewygorowanymi sprawami finansowymi to niech wraca ...olepszy Brozek niz NIKT , mamy grac kaleka Boguskim i drewnianym Genkowem


pewnie ze kazdy by chcail dobrego napastnika ale wybijcie sobie to z glowy - teraz do Wisly nie przyjdzie nikt konkretny - i to jeszcze za mala kase- BC i Lysy Waz w rok zrobili z Wisly klub ktory juz nie jest magnesem na zawodnikow ....wole Brozka niz NIKOGO lub znowu jakiegos dzikusa jak Quioto i inne wynalazki ...a ze P.Brozek to slaby napastnik ? no coz, do tego doprowadzila polityka klubu - ze drzymy zeby choc przecietny napastnik tu zawital - bo o dobrym juz nie wspomne