emj10 napisał(a):

|
Punktowanie tej walki to była kompletna żenada.
|
Żenada? Chyba Minto pomylił ci się z Szpilką
Na pewno tej walki na punkty nie wygrał Minto. Remisu tez być nie mogło. Więc wygrał Szpila. Może walka nie była dobra, ale wygrana Szpilki zasłużona.