Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23019
Stary 16.06.2013, 01:07
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Bosak nieźle wyszczekany, aż podejrzanie za dobrze odpowiadał na pytania marnego agenta.
Palikotowcy(ten debil z filmiku, as82itd.) chyba mają nakazane w każdej wypowiedzi nawiązywać do Kościoła.
Czekam na odpowiedź ASa w sprawie Wojewódzkiego tylko boję się czy znów delikatnie nie przeskoczy na temat kościelny.

Ogladałem raz Bosaka w bezpośredniej konfrontacji z teraźnbiejsza dupą Zamachowskiego, kiedy jeszcze jego dupa ona nie była...obraz nedzy i riozpaczy. Ten gówniaz przy tej pseudointeligentnej panience wypadł jak profesor PANu przy idiotce z magazynu w Wilkowyjach! To się w pale ludzkiej niemiesci jak durna jest to kobita i jak bardzo ona wierzy w to, że UE to panaceuma na bolączki Europy, swiata, karva galaktyki!!!
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...