Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3543
Stary 15.06.2013, 21:56
Zastanawiam się kiedy wreszcie będą jakieś konkrety w sprawie koszulek, Białej Gwiazdy, sponsora, operatora stadionu, etc. Na razie obiecują, obiecują, a nowy sezon startuje przecież już w lipcu....

Odpowiedz cytując