Wyświetl pojedynczy post
JmB
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3539
Stary 15.06.2013, 21:01
A może francuska firma Somfy?


Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp.

Przyda im się reklama Chociaż w Polsce mają już biura



A tak serii czarny humor to może
Ostatnio edytowane przez JmB : 15.06.2013 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując