A może francuska firma Somfy?
Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp.
Przyda im się reklama

Chociaż w Polsce mają już biura
A tak serii czarny humor to może
