|
Bosak nieźle wyszczekany, aż podejrzanie za dobrze odpowiadał na pytania marnego agenta.
Palikotowcy(ten debil z filmiku, as82itd.) chyba mają nakazane w każdej wypowiedzi nawiązywać do Kościoła.
Czekam na odpowiedź ASa w sprawie Wojewódzkiego tylko boję się czy znów delikatnie nie przeskoczy na temat kościelny.
|