Spokolokoełrokoko napisał(a):

Będąc szczerym mylisz się. Uściślając - jest to sarkazm, czyli prymitywna forma ironii, wymierzona w bliżej lub mniej określonego uzytkownika forum. Na mój gust. Dlatego kolega zapewnie napisał:
DeadOrAlive napisał(a):

|
a Ty założyłeś tutaj konto, żeby trolować ? Jak tak to wyjazd!
|
Zatem, jeśli można, wypraszam sobie takie uogólnienia jak poniżej:
Spokolokoełrokoko napisał(a):

|
...Niektórzy forumowicze to ku*wy, ale prawdę mówiąc nie rusza mnie to. ..
|
Ergo primo - "nie sramy we własne gniazdo", ergo secundo - zauważ iż wnosisz i przypisujesz jednym cechy czy wypowiedzi innych (np. 'weszło jest przecież nieoficjalną stroną CSKA Legia Warszawa' - ktoś podniósł taki argument poza Tobą w dyskusji?)
Co oczywiście nie zmienia faktu ze faktycznie nie zauważyłem ze mamy to samo zdanie.
Zagalopowałem się - wybacz. Mój post nietrafiony.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA