Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 15.06.2013, 18:10
Spokolokoełrokoko napisał(a):Wyświetl post
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Będąc szczerym mylisz się. Uściślając - jest to sarkazm, czyli prymitywna forma ironii, wymierzona w bliżej lub mniej określonego uzytkownika forum. Na mój gust. Dlatego kolega zapewnie napisał:

DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
a Ty założyłeś tutaj konto, żeby trolować ? Jak tak to wyjazd!
Zatem, jeśli można, wypraszam sobie takie uogólnienia jak poniżej:

Spokolokoełrokoko napisał(a):Wyświetl post
...Niektórzy forumowicze to ku*wy, ale prawdę mówiąc nie rusza mnie to. ..
Ergo primo - "nie sramy we własne gniazdo", ergo secundo - zauważ iż wnosisz i przypisujesz jednym cechy czy wypowiedzi innych (np. 'weszło jest przecież nieoficjalną stroną CSKA Legia Warszawa' - ktoś podniósł taki argument poza Tobą w dyskusji?)

Co oczywiście nie zmienia faktu ze faktycznie nie zauważyłem ze mamy to samo zdanie.
Zagalopowałem się - wybacz. Mój post nietrafiony.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując